Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
La PalmaRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0