Series
Ratings
70- Angel's KissRated ★ 5.0
- RNARated ★ 5.0
- Into the SunlightRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.0- TruthRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 5.0
RivalRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 2.0
Glass SlippersRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
TomatoRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 4.0
- BossRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 5.0- Country PrincessRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 5.0