Movies
Ratings
26
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0