Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 4.5
GleeRated ★ 2.5
iCarlyRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Tamra IslandRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 3.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 2.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 2.0
Waiting for LoveRated ★ 1.5- You Are My DestinyRated ★ 2.5
- Merry MaryRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5