Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Quiet OnesRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0