Titles you rated
 She Was PrettyRated ★ 4.5 She Was PrettyRated ★ 4.5
 The SimpsonsRated ★ 5.0 The SimpsonsRated ★ 5.0
 Shoot for the StarsRated ★ 3.5 Shoot for the StarsRated ★ 3.5
 Fashion 70'sRated ★ 4.0 Fashion 70'sRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Loving YouRated ★ 2.0
 All About EveRated ★ 4.0 All About EveRated ★ 4.0
 Spring DayRated ★ 5.0 Spring DayRated ★ 5.0
 Lovers in PragueRated ★ 4.0 Lovers in PragueRated ★ 4.0
- Doctor KkaengRated ★ 5.0
 PianoRated ★ 5.0 PianoRated ★ 5.0
 Likeable or NotRated ★ 2.5 Likeable or NotRated ★ 2.5
 Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5 Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
 A Love To KillRated ★ 3.0 A Love To KillRated ★ 3.0
 Lovers in ParisRated ★ 4.0 Lovers in ParisRated ★ 4.0
 Full HouseRated ★ 5.0 Full HouseRated ★ 5.0
 SandglassRated ★ 5.0 SandglassRated ★ 5.0
 9 End 2 OutsRated ★ 3.5 9 End 2 OutsRated ★ 3.5
- Merry MaryRated ★ 4.5
 Thank YouRated ★ 5.0 Thank YouRated ★ 5.0