Titles you rated
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0