Series
Ratings
72
Brush Up LifeRated ★ 5.0- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Your Home is My BusinessRated ★ 5.0
TripleRated ★ 2.0
HouseRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 0.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The PackageRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5