Series
Ratings
29
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5