Series
Ratings
30
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0