Movies
Ratings
18
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.5