Series
Ratings
100
Breaking BadRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 1.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 4.0