Titles you rated
DevilRated ★ 3.0
Water for ElephantsRated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Pet SemataryRated ★ 2.5
BirthdayRated ★ 3.0
Final GirlRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The House That Jack BuiltRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The CallRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 3.5- Cinema with youRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.5