Movies
Ratings
119
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
The Last GodfatherRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
R2B: Return to BaseRated ★ 2.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5