Series
Ratings
86
Squad 38Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- URAKARARated ★ 0.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Love in Her BagRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5