Movies
Ratings
538
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0