Titles you rated
Short Term 12Rated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
ShineRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5