Titles you rated
The Great DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 3.0