Series
Ratings
48
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Love in Your BosomRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Jeong Yak YongRated ★ 3.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0