Movies
Ratings
520
AladdinRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Every DayRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0