Series
Ratings
65
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 4.0
GiantRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.5
One Warm WordRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0