Series
Ratings
214
DisclaimerRated ★ 2.5
Zootopia+Rated ★ 3.0
Industry Season 1Rated ★ 4.0
KPoppedRated ★ 0.5- HyperventilationRated ★ 3.0
Pan AmRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
HalstonRated ★ 3.5
The Morning Show Season 3Rated ★ 3.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
The Morning ShowRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 2.0
Korea's Next Top Model GUYS & GIRLSRated ★ 2.5
Korea's Next Top Model Season 4Rated ★ 3.0- Korea's Next Top Model Season 3Rated ★ 3.0
- YeonghwadangRated ★ 5.0
K-pop Star Season 2Rated ★ 2.5