Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5