Titles you rated
Hur JunRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Rules of LoveRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
La Dolce VitaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0