Movies
Ratings
125
WhiplashRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
LeonRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5