Titles you rated
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5