Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- 다큐프라임 - 위대한 바빌론Rated ★ 3.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0- 원한 해결사무소Rated ★ 3.0
BOSSRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0- セーラー服と機関銃Rated ★ 2.0
GOLDRated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5- うぬぼれ刑事Rated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5