Titles you rated
White ChristmasRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5