Series
Ratings
17
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Master's SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0