Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0