Movies
Ratings
110
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0