Titles you rated
SunflowerRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 0.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
The Wedding PlannerRated ★ 4.0
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Loving PabloRated ★ 0.5
Walking OutRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
DangalRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 2.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5