Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Red SparrowRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Seven Years of NightRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5