Titles you rated
Squad 38Rated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0