Titles you rated
MonstarRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 1.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5