Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0