Series
Ratings
16
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0