Titles you rated
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0