Titles you rated
- OuroborosRated ★ 0.5
Empress KiRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 0.5
The Vampire DiariesRated ★ 0.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 0.5
99 Days with the SuperstarRated ★ 1.0
Hooray for LoveRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 1.0
素直になれなくてRated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 0.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 1.0
- Carolling: Christmas no KisekiRated ★ 1.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 1.0