Movies
Ratings
138
ElioRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5