Titles you rated
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 5.0
- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- The LoverRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 5.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 4.0