Series
Ratings
39
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0- Palace of DreamsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 3.5