Movies
Ratings
596
Notre Dame de ParisRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.0
HappinessRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
First ManRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0