Titles you rated
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5