Titles you rated
The Social NetworkRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0