Series
Ratings
20
Heading to the GroundRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Strike LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0