Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Love GenerationRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0