Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
UnforgettableRated ★ 4.0
RioRated ★ 3.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0