Titles you rated
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 1.5
DrumlineRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Song OneRated ★ 3.0
Blindly in LoveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5