Series
Ratings
52
Dream HighRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 0.5
JumongRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 1.0
Secret GardenRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.0
Lights and ShadowsRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 3.5